2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Raczyny
Dodane 22 maja 2024

Operator maszyny pakującej / magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGA" Anna Gałka - firma z branży rolniczej, zatrudni do oddziału w m. Raczyny pracownika na stanowisko operatora maszyny pakującej / magazyniera.

Obowiązki pracownika:

- obsługa maszyny pakującej (bigbagi i worki 25 kg)

- zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami

- utrzymywanie we właściwym stanie czystości i gotowości do pracy powierzonych maszyn i pomieszczeń produkcyjnych

- raportowanie danych produkcyjnych

- przyjmowanie dostaw

- przygotowywanie i wydawanie towaru klientom

Wymagania:

- uczciwość, dokładność, zaangażowanie

- dobra organizacja pracy - brak nałogów

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

- prawo jazdy kat. B

- uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie w pracy na ładowarce teleskopowej

- mile widziane prawo jazdy kat. C lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miłą atmosferę

- wsparcie na każdym etapie współpracy

- premie świąteczne

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności

- pracę w systemie jednozmianowym

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv przez formularz OLX lub osobiście w oddziałach firmy:

  • Raczyny ul. Kopernika 65, 09-300 Żuromin

  • Żuromin ul. Targowa 5

Lokalizacja

Raczyny,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raczyny
ID: 916155183