2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Grazyna Skurska
Dodane 12 czerwca 2024

Operator maszyn- ul. Strefowa, Tychy

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasz Klient, dla którego prowadzimy proces rekrutacji zajmuje się produkcją oraz dystrybucją części do silników samochodowych. Stawia na ciągły rozwój swojej działalności i tym samym daje możliwość rozwoju swoim pracownikom.

Miejsce pracy- ul. Strefowa, Tychy.

Twoje zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych typu: prasy, tokarki CNC, wtryskarki

  • Przeprowadzanie kontroli jakości- kontrola jakości wyrobów za pomocą urządzeń pomiarowych oraz raportowanie problemów jakościowych

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej sprawności i siły fizycznej
  • Umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych (tokarki, frezarki, prasy, wtryskarki itp.)
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • Dużej dbałości o jakość pracy oraz pracy zgodnej z ustalonymi standardami i instrukcjami
  • Mile widziana dyspozycyjność do nadgodzin

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową w początkowym okresie zatrudnienia
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4700 zł brutto
  • Premię do 300 zł brutto (zależną od efektywności i frekwencji oraz przestrzegania zasad BHP)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy oraz do automatów z przekąskami
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 920021582