2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rytel-Dworzec
Dodane 03 kwietnia 2024

operator maszyn tartacznych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rytel-Dworzec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn

      Główne obowiązki:

·         Prace przy obsłudze maszyn do produkcji tarcicy typu: sztaplarka, wielopiła, trak, obrabiarki;

·         Obsługa pił,

·         Praca przy przycinaniu kłód drewna.

·         Kontrola parametrów pracy maszyn,

·         Składowanie wyrobu na paletach

Nasze oczekiwania:

·         Gotowość do pracy zmianowej

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

·         Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków

·         Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

·         Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·         Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

·         Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

·         Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

·         Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

·         Program poleceń pracowniczych;

·         Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Rytel-Dworzec,

Pomorskie

Pomorskie, Rytel-Dworzec
ID: 749893378