2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lębork
Dodane 06 maja 2024

Operator maszyn rolniczych / dealer maszyn rolniczych Ulenberg

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lębork

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Operator Maszyn Żniwnych Lokalizacja: Lębork

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn żniwnych, takich jak kombajny zbożowe i inne urządzenia do zbioru plonów.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa podczas pracy z maszynami.

  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym – dokonywanie bieżących napraw, regulacji, konserwacji.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnej i bezpiecznej pracy.

  • Praca maszynami nowymi podczas demonstracji u klientów indywidualnych.

  • Przejazd zestawem kombajn + wózek z hederem między gospodarstwami.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia do obsługi maszyn żniwnych.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Zdolności mechaniczne i techniczne. Dyspozycyjność w sezonie żniwnym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość późniejszej współpracy na stanowisku specjalisty ds. demonstracji.

  • Szkolenie z obsługi maszyny na polu: CLAAS LEXION, CLAAS TRION

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 916454757