2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg
Dodane 13 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych - przetwórstwo papieru

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

obsługiwanie maszyn produkcyjnych - przetwórstwo papieru

ustawianie parametrów maszyn do produkcji określonego asortymentu

zapewnienie odpowiednich parametrów i jakości produkowanych wyrobów (kontrola stanowiskowa)

usuwanie drobnych awarii

prowadzenie konserwacji urządzeń oraz maszyn,

prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i raportowej

dbanie o powierzony sprzęt i czystość stanowiska pracy

praca w układzie zmianowym

Oczekiwania:

doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

znajomość podstawowych zagadnień technicznych

uczciwość i dbałość o mienie firmy, miejsce pracy i powierzony sprzęt

przestrzeganie bhp i wewnętrznych procedur firmy

samodzielność, dokładność,  umiejętność organizacji pracy własnej, zaangażowanie w pracę,

umiejętności pracy zespołowej, komunikatywność

ogólna sprawności fizyczna i zdolności manualne

znajomość obsługi komputera i wykształcenie techniczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;

pracę i rozwój zawodowy przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych

atrakcyjne wynagrodzenie od 6500 do 10000 brutto

umowę o pracę na pełny etat

przyjazną atmosferę i warunki pracy

praca zmianowa;

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TYMOS Grzegorz Balicki w Brzegu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 900291359