2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Tuszów Narodowy
Dodane 22 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Tuszów Narodowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ELROB  - producent regałów ekspozycyjnych – zatrudni pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

  • Krawędziarki

  • Zgrzewarki

  • Szlifierki

ZADANIA I OBOWIĄZKI

1.            Dobór parametrów urządzeń

2.            Dobór odpowiednich narzędzi

3.            Wykonywanie pracy zgodnie z Przewodnikiem Produkcji

4.            Kompletowanie wyprodukowanych detali zgodnie z realizowanym zleceniem

5.            Przekazywanie do dalszych etapów produkcji kompletnych partii produkcyjnych

6.            Wykonanie czynności konserwacyjno – technicznych

7.            Uporządkowanie i zabezpieczenie stanowiska pracy po zakończeniu pracy

8.            Przestrzeganie obowiązujących norm i procedur zgodnie z Normami ISO

9.            Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy

Tel. +48  663 224 220

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV

Adres Zakładu pracy :  39-332 Tuszów Narodowy 360

www.elrob.pl

Lokalizacja

Tuszów Narodowy,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tuszów Narodowy
ID: 875728261