2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Chocianów
Izabela Modras
Dodane 28 maja 2024

operator maszyn, obsługa linii produkcyjnej, praca od zaraz z rozwojem

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chocianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Cześć, mam dla Ciebie ofertę pracy w nowej firmie w Osłej, która może się stać Twoją świetną drogą do rozwoju. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca obecnie jest na jedną zmianę, ale w charakterze zmianowej w przyszłości wraz z rozwojem firmy.

Aplikuj już dziś - pospiesz się, bo miejsca ubywają na każdym kroku.

oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na start z realnym przejściem w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • wynagrodzenie: podstawa plus premie: uznaniowa, wskaźnikowa, frekwencyjna
  • pracę obecnie na jedną zmianę, ale to się zmieni wraz z rozwojem firmy
  • realne możliwości rozwoju
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dodatkowe benefity

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą komputera
  • prace okołoprodukcyjne, konserwatorskie i kontrola jakości
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • doświadczenia w pracy z komputerem, maszynami, liniami produkcyjnymi lub na produkcji - bardzo mile widziane
  • otwartości na wdrażanie usprawnień
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej wraz z rozwojem firmy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chocianów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chocianów
ID: 916729657