2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Dodane Dzisiaj o 09:55

Operator maszyn introligatorskich - Colours Factory

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Colours Factory to najdynamiczniej rozwijająca się firma z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Oferujemy różne technologie druku, m.in. druk offsetowy, cyfrowy o jakości offsetu, druk UV. Działamy globalnie, nasz multibrand zatrudnia obecnie ponad 700 osób. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

W związku rozwojem firmy i uruchomieniem nowej maszyny poszukujemy osoby na stanowisko: operator maszyny introligatorskiej.

Miejsce wykonywania pracy: PIŁA, nie dofinansujemy dojazdów.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny introligatorskiej (np. oprawa klejona, szyta, zeszytowa, falc, krajarki, sztanca,)

  • przygotowanie maszyny do produkcji określonego asortymentu (przezbrojenie) zgodnie z danym zleceniem,

  • nadzorowanie procesu i dbanie o jego prawidłowy przebieg,

  • kontrolowanie jakości produktów i dokonywanie ewentualnych korekt,

  • raportowanie wykonanych zadań w systemie produkcyjnym,

  • wykonywanie prawidłowej konserwacji maszyny wspólnie z działem utrzymania ruchu,

  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane poligraficzne),

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn/linii produkcyjnej - warunek konieczny,

  • otwartość na naukę i chęć szkolenia,

  • zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy i terminowość wykonywania powierzonych zadań,

  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenie wdrażające lub doszkolenie dla osób mających doświadczenie w poligrafii,

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Zachęcamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 906436940