2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 16 maja 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Mielec ul. Wojska Polskiego 3, podkarpackie

  • pracownik fizyczny

  • praca stacjonarna

  • Praca zmianowa: tak, 3 zmiany

  • Godziny pracy: 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00 – 7:00

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Prawidłowa realizacja procesu w zakresie ilościowym i jakościowym,

  • Wymiana narzędzi na poszczególnych obrabiarkach,

  • Dobór odpowiednich parametrów obróbki,

  • Dokonywanie pomiarów.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Praca w systemie zmianowym,

  • Zdolności manualne i techniczne,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Szybkość i chęć uczenia się, elastyczność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC (w szczególności Walter, Anca, Vollmer, DMG Mori),

  • Doświadczenie w pracy z systemami Fanuc, Sinumerik, Mitsubishi, Vollmer, Anca, WWM).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Świetną atmosferę,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej/karty Multisport,

  • Szkolenia,

  • Program rekomendacji pracowników.

Benefity

·         Dofinansowanie zajęć sportowych

·         Prywatna opieka medyczna

·         Ubezpieczenie na życie

·         Spotkania integracyjne

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 918623438