2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Świętokrzyskie
  6. Logistyka - Starachowice
Dodane 06 maja 2024

Operator Magazynu/Logistyki

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem, oferujemy stabilność oraz możliwości rozwoju.

Operator Magazynu / Logistyki

Starachowice, ul. Bema 2C

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez link:

www.walstead-ce.com/career/job-offers/#121

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczynia się do utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie sprawnej obsługi przyjęć, lokowania przyjmowanych towarów, transportu półproduktu, produktu gotowego, materiałów przeznaczonych do produkcji oraz makulatury na terenie zakładu.

Poszukiwane kompetencje:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II WJO),

  • mile widziane doświadczenie w obszarze magazynowania,

  • znajomość obsługi komputera,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 12h), praca na pełny etat = 15 dni w miesiącu,

  • dokładność i systematyczność w prowadzeniu ewidencji,

  • samodzielność i dokładność w działaniu,

  • duże poczucie odpowiedzialności, uczciwość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu),

  • transport dla pracowników z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Skarżyska - Kamiennej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:

  • prywatną, darmową opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • przelew na święta,

  • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie do posiłków,

  • wczasy pod gruszą,

  • kartę sportową,

  • kursy językowe,

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

  • odzież roboczą oraz usługę prania,

  • parking dla pracowników.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 763077856