2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ełk
Dodane 11 kwietnia 2024

operator lakierni MDF

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk zatrudni :

 operatora lakierni MDF

Miejsce pracy: Ełk

 Główne obowiązki :

  • praca na lakierni MDF ;

  • kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • obsługa narzędzi pomiarowych  właściwych dla stanowiska, produktu i operacji;

  • przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • doświadczenie w obsłudze lakierni mile widziane;

  • umiejętność samodzielnej pracy;

  • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • praca w nowo tworzonym  zespole;

  • praca na nowym parku maszynowym;

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe;

  • zniżki na produkty firmowe;

  • przyjazne środowisko pracy;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt : Zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie  aplikacji drogą elektroniczną   lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński , ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 904381391