2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki
Jagoda
Dodane Dzisiaj o 07:25

Operator kotłowni

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma „Destylacje Polskie” Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator kotłowni

Główne zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji kotłowni,

  • Przestrzeganie i utrzymania właściwych parametrów pracy kotłów parowych,

  • Zapewnienie odpowiedniej ilości pary do utrzymania procesu produkcyjnego,

  • Sumienne prowadzenie książki wykonywanych prac i zużycia materiałów,

  • Wykonanie należytej konserwacji kotłów c.o.,

  • Zabezpieczenie i usuwanie awarii usterek urządzeń mechanicznych,

  • Wykorzystywanie automatyki kotłów do optymalnego ustalenia procesu spalania,

  • Przygotowywanie kotłów i innych urządzeń do badań kontrolnych i okresowych oględzin,

  • Prowadzenie i analizę dokumentów stanowiskowych,

  • Wykonywanie wszelkich prac gospodarczych na terenie kotłowni,

  • Pobieranie próbek do badań jakościowych z każdej dostawy miału węglowego,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne

  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kotłowni,

  • umiejętności rozwiązywania problemów,

  • samodzielności, dyspozycyjność i operatywność,

  • nastawienia na współpracę,

  • kreatywności i otwartości na zmiany,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia na stanowisko Operator kotłowni

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zdobywanie specjalistycznej wiedzy,

  • premie świąteczne, dopłaty do wypoczynku,

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet medyczny

  • karta Multi Sport

Praca w ruchu ciągłym na 12 godzinnych zmianach.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 811465002