2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Police
  7. Obsługa produkcji - Księcia Bogusława X
Dodane 06 maja 2024

Operator (Aparatowy Instalacji Chemicznych)

Lokalizacja

Police, Księcia Bogusława X

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Grupa Azoty Polyolefins

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Aktywny udział w procesie szkolenia,

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy,

  • kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych,

  • pobór próbek,

  • współdziałanie w pracach zespołu.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem minimum zawodowym lub średnim,

  • gotowej do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym (tryb czterobrygadowy),

  • z brakiem ograniczeń do pracy na wysokości,

  • posiadającej umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelnej, sumiennej i uczciwej.

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najważniejszych projektów chemicznych w Europie Środkowo- Wschodniej,

  • umowę o pracę,

  • premię kwartalną,

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku europejskim,

  • współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży chemicznej/petrochemicznej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport), opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do zakupu okularów, upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wczasów, dodatek relokacyjny, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, zniżki na studia w WSB, ubezpieczenie w trakcie podróży służbowych, działania integracyjne.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Księcia Bogusława X
ID: 916403839