2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Białołęka
Dodane 18 kwietnia 2024

Ogrodnik z doświadczeniem

Wynagrodzenie

28 - 47 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem przy realizacjach i pielęgnacjach ogrodów i terenów zieleni.

Wymagania:

  • Komunikatywność i chęć do pracy, umiejętność pracy zespołowej;

  • Doświadczenie

  • Wiedza z zakresu ogrodnictwa, mile widziane wykształcenie ogrodnicze (technikum ogrodnicze lub leśne); znajomość roślin i zasad pielęgnacji;

  • Mile widziana umiejętność czytania projektów technicznych z zakresu instalacji i terenów zieleni;

  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • Praca fizyczna w terenie

  • Pielęgnacje ogrodów;

  • Realizacje terenów zieleni; Wykonywanie nasadzeń roślinnych;

  • Konserwacja systemów nawadniania;

Prosimy o nadsyłanie CV i kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 844014941