2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Oferty pracy| Praca produkcja | bez doświadczenia| bez CV | od zaraz

Wynagrodzenie

26,15 - 28,30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma do której szukamy pracowników, jest jednym z największych producentów oryginalnych układów kontroli emisji spalin i systemów kontroli jazdy, komponentów.

Stanowisko: Operator maszyn - bez doświadczenia

Miejsce pracy: Rybnik

Oferujemy:

  • Stawka z premiami 28,15 zł brutto/h - stawka wzrasta wraz ze stażem pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład

  • Praca w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00 14.00-22.00 22.00-6.00) - wolne weekendy

  • Benefity (karta multisport (po 3 miesiącach), ubezpieczenie dodatkowe grupowe, prywatna opieka medyczna).

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobów

  • Podstawowa konserwacja urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Zdolności manualnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem + 48 504 791 396 oraz zachęcam do aplikowania przez OLX.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 909375425