2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Dodane 04 kwietnia 2024

Oferta pracy-Pracownik w dziale planowania produkcji

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik w dziale planowania produkcji (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy:  Czarnków, ul. Chodzieska 31

Opis stanowiska:

·     Współpraca z Działem Produkcji

Współpraca z Szefem produkcji, Technologiem procesu, brygadzistami oraz Kierownikiem ds. utrzymania produkcji w zakresie przygotowywanie dokumentacji technicznej w procesie produkcji w tym instrukcji, procedur i raportów końcowych.

Przygotowywanie dziennego i okresowego harmonogramu produkcji i bieżąca kontrola realizacji planów produkcyjnych.

·     Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie realizacja procedur związanych z Systemem Zarządzania Jakością.

·     Współpraca z Kierownikiem ds. utrzymania produkcji i działem handlowym w zakresie realizacji zamówień.

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy– mile widziane

·       wykształcenie: średnie lub wyższe

·       znajomość języka angielskiego- mile widziana

·       dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność

·       zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        przyjazną atmosferę w pracy, którą tworzą ciekawi ludzie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 909364248