2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ruda Śląska
Dodane 23 maja 2024

Obsługa zamówień sklepu internetowego, Allegro, Amazon

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem poszukujemy kolejnego członka naszego zespołu do obsługi sklepu internetowego i platform sprzedażowych (Allegro, Amazon) oraz prac związanych z organizacją magazynu i obsługą zamówień.

Mamy 30 letnie doświadczenie w branży elektroniki użytkowej a od blisko 2 dekad rozwijamy kanały sprzedaży on-line. Pozwoliło nam stworzyć firmę o ugruntowanej pozycji na rynku oraz stałym apetycie na rozwój i nowe wyzwania. Tworzymy młody, zgrany zespół, gdzie sumienność i zaangażowanie łączymy z dobrym humorem i przyjazną atmosferą.

Lata doświadczenia pokazały nam, że nie zapisy w CV, wykształcenie czy poprzednie stanowiska są najważniejsze, a charakter i nastawienie do pracy, więc jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie zapraszamy do aplikacji

Zadania:

  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego, w tym kompletowanie i pakowanie zamówień

  • bieżący telefoniczny / mailowy kontakt z Klientami sklepu - odbieranie telefonów, odpowiadanie na maile, obsługa chatu

  • proste prace produkcyjno - magazynowe

  • Przyjmowanie dostaw i prace magazynowe

  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży

  • redagowanie opisów produktów na potrzeby sklepu internetowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjne zniżki na firmowe produkty

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Ciekawą pracę i możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z e-commerce

  • Umiejętności poruszania się na platformach sprzedażowych Allegro, Amazon

  • Biegłej znajomości obsługi komputera

  • Pracowitości

  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Pozytywnego podejścia do życia

  • Gotowości do nauki i rozwoju

  • Pozytywnego nastawienia do psów (jeden „pracuje” z nami)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemu Baselinker

  • Znajomość systemu Subiekt GT

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swojego CV za pomocą portalu OLX.

Uprzejmie informujemy , że odpowiadamy tylko na wybrane oferty .

Do CV prosimy koniecznie dołączyć załącznik o treści :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 646719729