2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Obsługa wynajmu nieruchomości

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby lubiącej aktywną pracę z klientami firmy,

umiejącej poruszać się dobrze w social mediach (np. FB)

podchodzącej do swoich działań w sposób kreatywny i zaangażowany

  • utrzymywanie relacji z najemcami obiektów

  • poszukiwanie najemców na wolne lokale w obiektach

  • przygotowywanie umów, aneksów, oraz dokumentacji związanej z obiektami, najemcami

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie utrzymywania dobrego stanu budynków

  • współpraca z innymi działami firmy

  • nadzór - bieżąca kontrola i windykacja należności od najemców

Wymagania

  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne

  • kultura osobista, otwartość na nowe kontakty

  • umiejętność współpracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziana znajomość:

  • wiedza o administracji nieruchomościami

  • podstawowa wiedza techniczna: remonty, naprawy

  • znajomość pakietu MS office

Oferujemy

  • pracę w grupie firm rozwijających się na rynku Łódzkim od 20 lat

  • możliwość rozwoju umiejętności miękkich i technicznych

  • przyjazne środowisko pracy nastawione na współpracę

  • benefity pracownicze

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916995911