2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Elbląg
Dodane 15 maja 2024

Obsługa Transmisji Sprzedażowych oraz Social Media

Wynagrodzenie

4 299 - 4 599 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firma DPK poszukuje pracowników na poniższe stanowiska:

Obsługa transmisji sprzedażowych na firmowych kanałach z biegłą obsługą social mediów

Dołącz do naszego zespołu jako osoba, która wniesie świeże pomysły i ambitne podejście do promowania naszej marki. Idealny kandydat powinien być pełen kreatywności, gotowy do podejmowania innowacyjnych wyzwań i aktywnego wpływania na rozwój naszego brandu. Szukamy osoby, która jest nie tylko biegła w obsłudze mediów społecznościowych, ale także potrafi skutecznie angażować i rozszerzać naszą społeczność online. Dołącz do nas, jeśli pasjonuje Cię handel i chcesz przekuwać swoje pomysły w strategie, które przyniosą wymierne efekty.

Opis stanowiska:

- Przygotowanie miejsca nagrań (ustawienie kamer, oświetlenia, monitorów z podglądem)

-Obsługa transmisji live przez program OBS

-przygotowanie i sprawdzenie licytowanego towaru

-kontakt z klientem , finalizacja transakcji

-przygotowanie i wysyłka towaru

-Obsługa social mediów , publikacja postów , tworzenie treści

Wymagania:

-obsługa programu OBS

-podstawowe umiejętności informatyczne

-znajomość social mediów

 -komunikatywność

-umiejętność szybkiego uczenia się

-Kreatywność

-Dokładność, sumienność, uczciwość, chęć rozwoju oraz zaangażowanie

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole

-Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku

-Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

-Elastyczne godziny pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926,ze zm. )"

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 808871289