2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bemowo
Dodane 10 maja 2024

Obsługa sklepu internetowego - pakowanie paczek, obsługa klienta

Wynagrodzenie

4 480 - 4 640 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz sklep kolekcjonerski Ms70 mieści się w Warszawie na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 124 pawilon 1 i oferuje szeroką gamę produktów dla kolekcjonerów. Jest to sklep stacjonarny, gdzie oprócz obsługi klientów lokalnych odbywa się przygotowywanie i wysyłka zamówień składanych przez Internet. Prowadzimy sprzedaż on-line przez sklep internetowy www.ms70.pl i portale aukcyjne. Obecnie poszukujemy pracownika do obsługi magazynu i pakowania zamówień.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień internetowych,

  • organizacja i przygotowanie miejsca do pracy i opieka nad magazynem,

  • przygotowywanie produktów do sprzedaży i wysyłki (tworzenie pakietów, zestawów, skanowanie produktów, robienie zdjęć i opisów produktów itp.),

  • dbanie o czystość w miejscu pracy,

  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów sklepu,

  • inne zadania magazynowe wynikające z bieżącej sytuacji i potrzeb.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 (soboty i niedziele wolne).

Nie jest to oferta pracy sezonowej. Znajomość programów: Subiekt, Baselinker i Shoper będzie dodatkowym atutem.

Nie masz doświadczenia w e-commerce? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy :)

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • gotowość do dogłębnego poznania asortymentu i niuansów branży,

  • gotowość do pracy fizycznej na stojąco,

  • komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista,

  • entuzjastyczne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w świecie szeroko pojętego kolekcjonerstwa,

  • wynagrodzenie 29 zł brutto / h,

  • terminowe wypłaty,

  • rozliczenie tygodniowe lub miesięczne,

  • pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu, do dyspozycji zaplecze socjalne z kawą i herbatą,

  • pracę w miłym zespole, który zawsze pomoże kiedy będziesz miał problem,

  • premie okolicznościowe (świąteczne),

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem przez portal OLX. Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu oznacza to, że jest aktualne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 917338870