2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Obsługa nieruchomości wynajmowanych na krótki termin

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy osoby do pracy sezonowej przy wynajmie krótkoterminowym na obiektach i apartamentach we Wrocławiu.

Obowiązki:

  • obsługa gości telefoniczna i osobista

  • obsługa systemów rezerwacyjnych

  • koordynacja prac sprzątaczek

  • koordynacja pracy pralni

  • weryfikacja czystości i stanu technicznego obiektów

  • dbanie o najwyższą jakość oferowanych usług

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, najlepiej w branży hotelarskiej

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną

  • wysoka kultura osobista

  • dobre umiejętności organizacji pracy własnej i innych

  • dostępność w godzinach popołudniowych/wieczornych, w weekendy

  • chęć nauki i rozwoju

  • mobilność

  • prawo jazdy

  • mile widziany własny środek transportu

  • status studenta będzie dodatkowym atutem

Poszukujemy osoby na cały sezon (maj/czerwiec-wrzesień) z możliwością pracy po sezonie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 5 dni pracujących/2 dni wolne

  • umowę zlecenie

  • szkolenie wdrażające

  • mały zespół złożony z efektywnych i ambitnych osób

  • możliwość rozwoju w branży nieruchomości

  • szkolenia zewnętrzne dla osób zaangażowanych i chętnych na dłuższą współpracę

Prosimy o przesyłanie CV w formie pdf z zawartą zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 916758634