2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Kartuzy
Dodane 20 maja 2024

Obsługa Klienta/ kelner-barman sezon/weekendy GO N Z A L E Z Kartuzy

Lokalizacja

Kartuzy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Speedy Gonzalez Kartuzy poszukuje osoby na stanowisko : Obsługi Klienta sezonowo lub weekendy.

Jeśli

• Odnajdujesz radość w obsłudze klienta,

• Masz pozytywne nastawienie a uśmiech nie znika Ci z twarzy,

• Potrafisz pracować w zespole,

• Jesteś sumienny, zorganizowany i uporządkowany,

• Jesteś dyspozycyjny do pracy w weekendy,

• Szukasz stabilnej pracy

jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Obowiązki:

• Doradztwo w wyborze produktów

• Przyjmowanie zamówień

• Budowanie relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,

• Realizacja wszystkich procesów obsługi klienta (kontakt telefoniczny, obsługa kasy fiskalnej),

• Obsługa kawiarniana

• Dbanie o czystość sali konsumpcyjnej

• Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

• Współpraca z kuchnią.

Zapewniamy:

• pracę w pełnym wymiarze godzin

• elastyczny grafik

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę zlecenie,

• przeszkolenie

• posiłki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail lub dostarczanie osobiście do restauracji.

Restauracja Speedy Gonzalez istnieje od 2006r, 18 lat na rynku.

Nasze restauracje znajdują się w miejscowościach Kartuzy i Żukowo. www.facebook.com/Restauracja.Gonzalez

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 916528396