2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Kórnik
Dodane 04 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego/ pedagog specjalny- studentka

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy do pracy pedagoga specjalnego w nowo powstającym przedszkolu terapeutycznym w Kórniku. Praca od września 2024 r.

Zakres obowiązków

·        sprawowanie specjalistycznego wsparcia dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym (spektrum autyzmu, zespół Aspergera)

·        przeprowadzanie diagnozy funkcjonalnej, planowanie i realizacja procesu terapeutycznego;

·        współorganizowanie procesu kształcenia w przedszkolnej grupie integracyjnej;

·        utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami;

·        realizacja działań opiekuńczych;

Nasze wymagania

·        wykształcenie kierunkowe - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika i pochodne;

·        empatia i odpowiedzialność,

·        umiejętność współpracy w zespole i z Rodzicami;

·        kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć;

Oferujemy

·        atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

·        pracę w małych grupach

·        stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

·        pracę 8 godzin od poniedziałku do piątku;

·        praca w małym, kameralnym przedszkolu.

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 916165286