2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Podkarpackie
  6. Szkolnictwo - Rzeszów
Dodane 11 kwietnia 2024

nauczyciel plastyki

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna, dwujęzyczna szkoła podstawowa z ogromną radością poszukuje kreatywnego i pełnego pasji nauczyciela plastyki, gotowego do dołączenia do naszej edukacyjnej społeczności. Oferujemy możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku, skupionym na rozwijaniu umiejętności i talentów naszych uczniów.

Stanowisko: Nauczyciel plastyki

Godziny pracy: 3 godziny tygodniowo, w każdy wtorek.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć z plastyki dla uczniów szkoły podstawowej.

  • Rozwijanie kreatywności i umiejętności artystycznych dzieci.

  • Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne.

  • Doświadczenie w pracy z młodzieżą będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym plusem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w małych klasach (maksymalnie 14 osób), co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego ucznia.

  • Pięknie urządzoną i wyposażoną szkołę, stwarzającą doskonałe warunki do nauczania i twórczego rozwoju.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu nauczycieli.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość naszych uczniów poprzez sztukę i kreatywność. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909364289