2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Bogucice
Dodane 14 maja 2024

Nauczyciel Matematyki z pasją do nauczania poszukiwany

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Misją Korczakowskiej Szkoły Marzeń oraz Korczakowskiego Liceum jest stworzenie każdemu dziecku warunków do wszechstronnego rozwoju, odkrycie talentów i zdolności dziecka bez nacisków i przymusu lecz poprzez rozbudzanie jego naturalnej ciekawości i potrzeby poznania otaczającego świata.

W Korczakowskiej Szkole Marzeń oraz w Korczakowskim Liceum w Katowicach łączymy założenia naszego patrona Janusza Korczaka z najnowszymi trendami w edukacji. Wychodząc od marzeń, budząc zainteresowania i pasje dzieci pragniemy w Korczakowskiej Szkole Marzeń doprowadzić je do właściwego miejsca w życiu zgodnie ze słowami Janusza Korczaka „Pomóżmy dzieciom, aby każdy z nich stał się tym kim stać się może”.

Dlatego do naszego zespołu poszukujemy nauczyciela z pasją do nauczania i do matematyki, który będzie mógł zarażać tym entuzjazmem uczniów i współpracowników.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z uczniami szkoły podstawowej i liceum,

  • realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wyższe (studia magisterskie lub podyplomowe),

  • uprawnienia pedagogiczne.

Mile widziane

  • doświadczenie w zawodzie nauczyciela.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 916676470