2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Świdnica
Dodane 16 kwietnia 2024

MURARZ - Pracownik budowlany, możliwość rozwoju

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego murarza, który dołączy do naszego zespołu w renomowanej firmie budowlanej RAMAR, obecnej na rynku od ponad 25 lat. Jeśli posiadasz umiejętności w zakresie budowy i napraw, cechuje cię precyzja oraz pasja do tworzenia trwałych struktur, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

- Okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością szybszego ukończenia okresu testowego.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności, w tym awans na stanowisko brygadzisty własnego zespołu.

- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

- Zapewniony dojazd na plac budowy.

Obowiązki:

- Budowa, remont i naprawa ścian, fundamentów, ślusarki murarskiej i innych konstrukcji zgodnie z planami i specyfikacjami.

- Przygotowywanie powierzchni oraz układanie cegieł, bloczków i innych materiałów budowlanych.

- Wykonywanie betonowania i montażu elementów prefabrykowanych.

- Zachowanie czystości i porządku na placu budowy.

- Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

- Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako murarz.

- Znajomość różnych technik budowlanych oraz zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych.

- Umiejętność wykonywania prac murarskich, w tym układanie cegieł, bloczków, tynkowanie, betonowanie i inne.

- Precyzyjne mierzenie, cięcie i układanie materiałów budowlanych.

- Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy.

- Samodzielność w organizowaniu pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem wskazanym poniżej. Po otrzymaniu dokumentów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do współtworzenia naszych sukcesów i budowania przyszłości razem z nami!

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912171248