2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrocław
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Fabryczna
Dodane 14 maja 2024

Sprzedajesz Ubezpieczenia? Dla Ciebie prowadzenie biura - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DOMUBEZPIECZENIOWY.COM oferta dla aktywnych lub byłych Agentów Ubezpieczeniowych.

Kandydaci z Ukrainy i Białorusi - wymagamy znajomość języka polskiego.

Multiagencja Ubezpieczeniowa zajmująca się procesami sprzedażowymi oraz posprzedażowymi obsługi klienta na rynku ogólnopolskim, poszukuje Agenta Ubezpieczeniowego do obsługi biura we Wrocławiu.

Jeżeli obsługujesz klientów na telefon i online ale czujesz, że brakuje Ci biura stacjonarnego to ta oferta jest dla Ciebie !

Co możemy zaoferować:

·   Premia prowizyjna za własny portfel

· Wyposażone biuro we Wrocławiu dzielnica Fabryczna ( Ostrowskiego 30)

·   12 miesięczna Kampania promocyjna w Social Mediach i Google

·         Zgrany zespół

·         Szkolenia wdrażające przeprowadzone przez specjalistów

·         Prosty system prowizyjny

·         Forma współpracy do ustalenia

·         Wspólny wyjazd organizowany dla zespołu pracowników raz w roku

·         Czas pracy biura do ustalenia

Twój zakres obowiązków

·         Nawiązywanie bezpośrednio i pośrednio relacji biznesowych z Klientami

·         Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klienta

·         Dbanie o biuro

·         Uczestniczenie w życiu medialnym firmy, utożsamianie swojego wizerunku z firmą

·         Uczestniczenie w organizowanych szkoleniach (spełnianie co rocznych wymogów Komisji Nadzoru Finansowego wynikające z Ustawy o dystrybucji ubezpieczeń)

·         Obsługa systemów zewnętrznych (dotyczących samej sprzedaży) oraz wewnętrznych firmy (procesy około sprzedażowe)

·         Wzbogacanie wiedzy , orientacja w aktach prawnych dotyczących branży

Stawiane przez nas wymagania:

·         Wykształcenie min. Średnie ( konieczne świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom itp.)

·         Niekaralność

·         Ogólna umiejętność posługiwania się komputerem

·         Podstawowa obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word

Aplikację ( CV i list motywacyjny) proszę wysyłać na: kadry(małpa)domubezpieczeniowy.com

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917054628