2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dobre Miasto
Dodane 09 maja 2024

MRÓWKA w Dobrym Mieście zatrudni Koordynatora ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Dobre Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Odpowiedzialność: kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności punktu handlowego przy współpracy z jego kierownikiem oraz koordynatorem ds. sprzedaży.

Zadania:

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie obrotu oraz marży w ujęciu procentowym oraz wartościowym,

- reagowanie na potrzeby klientów oraz trendy rynkowe,

- prowadzenie ewidencji reklamacji od klientów,

- nadzór nad dokumentacją ,

- nadzór kasowy /dzienne rozliczenia pracy kasjerów/,

- nadzór nad wydawaniem i ewidencją innych dokumentów wymaganych przepisami prawa, a w szczególności świadectw jakości paliw stałych, kart gwarancyjnych, krajowych deklaracji zgodności i innych,

- nadzór nad harmonogramem dostaw,

- nadzór nad pracą personelu,

- nadzór i realizacja przyjętej polityki ekspozycji towarów i oznaczeń cenowych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

- umiejętność pracy zespołowej i motywowania członków zespołu sprzedaży oraz jego rozwijania,

- umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,

- dobra organizacja pracy.

Lokalizacja

Dobre Miasto,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dobre Miasto
ID: 917099692