2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Człuchów
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter Systemów Automatyki Magazynowej

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na wielu Europejskich rynkach i współpracuje z Liderami branży logistyki magazynowej.

Lokalizacja: Topole k. Chojnic

Twoja rola w organizacji

Jako Monter systemów automatyki magazynowej będziesz odpowiedzialny za montaż przenośników, podpór i urządzeń specjalnych.

Zakres obowiązków:

  • montaż przenośników, podpór i urządzeń specjalnych

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Co będzie potrzebne aby spełnić się w tej roli?

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • co najmniej podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • zaangażowanie i skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • udział przy realizacji międzynarodowych projektów

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą

  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

CV prosimy przesyłać drogą mailową na adres: kariera (małpa) a1sorter.com lub za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 914105582