2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Monter systemów automatyki

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SmartQube została stworzona przez grupę pasjonatów inżynierii przemysłowej, z pomocą amerykańskiej centrali. Wspólnie tworzymy najnowsze rozwiązania dla przemysłu, wspierając naszych klientów od konceptu do uruchomienia obiektu dla systemów sterowania oraz analityki procesowej. W naszej nowej siedzibie w S8 Park, projektujemy, montujemy testujemy swoje rozwiązania w atmosferze absurdalnego humoru i prawdziwej radości z możliwości kształtowania swojej pracy i rozwoju.

Zakres obowiązków:

- montaż mechaniczny i elektryczny systemów automatyzacji przemysłu

- wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach kontrolno-sterowniczych wg. projektu

- współpraca z działem projektowym przy uruchamianiu i poprawkach projektowych

- pomoc w uruchomieniach obiektowych systemów na terenie Polski do kilku razy w roku

Wymagamy:

- umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

- zdolności manualne

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

- obowiązkowość, punktualność

- doświadczenie w montażu systemów automatyki przemysłowej mile widziana

- umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych mile widziana

- prawo jazdy kat.B mile widziane

- komunikatywny j. angielski mile widziany

Oferujemy:

- preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia ( UoP, B2B)

- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji (4500-6500 zł brutto)

- bogato wyposażony warsztat

- finansowanie rozwoju pracownika (np. uprawnienia SEP)

- plan nauki i poszerzania kompetencji pracowników, duże możliwości rozwoju

- siłownia i strefa odpoczynku dostępna dla pracowników

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 906408985