2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Oświęcim
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

DOBROMIR to nowoczesny sklep z sektora „DOM i OGRÓD” działający od 2003r. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Charakteryzuje Nas profesjonalne podejście do klienta oraz pozytywna atmosfera w pracy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół.

Daj się poznać i aplikuj na stanowisko:

MONTER STOLARKI DRZWIOWEJ / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

• montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

• obsługa Klienta

• przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu

• przygotowywanie zamówień dla Klientów

• rozładunek i załadunek towarów

• posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów

• utrzymywanie porządku na magazynie i placu składowym

Nasze wymagania:

• uprawnienia na obsługę wózków widłowych

• prawo jazdy kat. B

• sprawność fizyczna – praca na stanowisku wymaga gotowości do podejmowania różnorodnych zadań

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera stolarki drzwiowej

• zaangażowanie, rzetelność, uczciwość

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

• atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii,

• ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji,

• bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 915461871