2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Monter rusztowań - Holandia

Wynagrodzenie

16 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska pracy

Firma zajmuje się montażem, demontażem i wynajmem aluminiowych rusztowań remontowych. Używają rusztowań Layher, co gwarantuje jakość.

Jako monter rusztowań jesteś odpowiedzialny za montaż i demontaż rusztowań. Zostaniesz poinformowany z wyprzedzeniem, gdzie rusztowanie ma zostać wzniesione. Będziesz pracować na podstawie rysunku roboczego, który Ty i Twoi koledzy dokładnie przestudiujecie przed rozpoczęciem pracy. Wraz z zespołem wykwalifikowanych kolegów będziesz wznosić rusztowanie. Masz bardzo odpowiedzialną pracę, ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Czy to coś, co lubisz?

Wymagania dotyczące pracy

DOSWIADCZENIE

Nie boisz się wysokości, pracujesz prawie wyłącznie na wysokościach.

Jesteś perfekcjonistą, w końcu rusztowanie musi być prawidłowo zbudowane.

Jesteś prawdziwym graczem zespołowym.

Język angielski lub niderlandzki pozwalający na swobodną komunikację

Posiadamy wiele ofert pracy w branży budowlanej i technicznej sprawdź inne ogłoszenia

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 840842757