2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 29 maja 2024

Monter rurociągów i konstrukcji stalowych Belgia

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SunGroup HR Agency nr 23620. Obecnie dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku:

Monter rurociągów i konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Kallo - BELGIA

Oferujemy:

·         Oferujemy atrakcyjne zarobki 2300 euro netto/miesięcznie (3150 euro brutto) po okresie próbnym wynagrodzenie wzrasta do około 2500 euro netto miesięcznie (3300 brutto miesięcznie)

·         Pracujemy od poniedziałku do piątku po 10 h. (W tym 45 minut przerwy i pracownik zatrudniony na etacie otrzymuje 1 posiłek),

·         Wolne WEEKENDY

·         Zapewniony transport do miejsca pracy i zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe),

·         Zapewnione ubranie robocze,

·         System pracy 6/1 (6 tygodni pracy, 1 tydzień wolny).

Opis stanowiska:

·         Montaż rurociągów,

·         Montaż konstrukcji stalowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

·         Znajomości rysunku izometrycznego, ewentualnie technicznego,

·         Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,

·         Umiejętności posługiwania się przyrządami mierniczymi np. suwmiarka,

·         Zdolności do pracy na wysokości,

 Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918416140