2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Monter Podłóg i Drzwi

Wynagrodzenie

6 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferta pracy: Monter Podłóg i Drzwi

Opis stanowiska: Firma specjalizująca się w montażu podłóg oraz drzwi poszukuje doświadczonego montażysty lub osoby bez doświadczenia, ale chętnej do nauki i rozwoju w branży. Oferujemy dynamiczną pracę w przyjaznym środowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

Obowiązki:

  • Montaż różnego rodzaju podłóg, w tym drewnianych, laminowanych, paneli LVT itp.

  • Instalacja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, wraz z okuciami i akcesoriami.

  • Wykonywanie pomiarów oraz przygotowanie powierzchni przed montażem.

  • Zachowanie wysokich standardów jakościowych i dbałość o szczegóły.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu podłóg i/lub drzwi będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi montażowych.

  • Sumienność, dokładność oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 896907998