2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów
KH-KIPPER Sp. z o.o.
Dodane 22 maja 2024

Monter montażu końcowego

Lokalizacja

Kajetanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER MONTAŻU KOŃCOWEGO

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

  • Montaż końcowy ram pośrednich i zabudów na pojazdach MAN, MERCEDES , VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO.

  • Montaż akcesoriów i wyposażenia przewidzianych w końcowym etapie produkcji.

  • Montaż ram przyczep i naczep, urządzeń hakowych i innych produktów.

  • Samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną.

  • Przestrzeganie przyjętych norm BHP i zasad ISO na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Zdolności manualnych do wykonywania prac montażowych.

  • Podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego.

  • Zorientowania na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

  • Inicjatywy w zakresie usprawnień procesu montażu, którą chętnie docenimy.

  • Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym.

  • Mile widziane doświadczenie przy pracach montażu końcowego branży automotive.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.

  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

CV prosimy przesyłać poprzez aplikację.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kajetanów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kajetanów
ID: 818835285