2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 27 maja 2024

Monter / Mechanik maszyn i urządzeń - PRACA OD ZARAZ!

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą specjalizującą się w relokacji, montażu, serwisie maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych. Dodatkowo zajmujemy się obróbką elementów metalowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

MONTER / MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac montażowych i demontażowych maszyn i urządzeń

  • Uruchomianie/montaż nowych linii produkcyjnych

  • Prace serwisowe maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie instalacji przyłączeniowych maszyn i urządzań

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Chęci do pracy

  • Umiejętności techniczno-manualne - posługiwanie się elektronarzędziami

  • Umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku.

  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i utrzymywanie stanowiska pracy w porządku.

Oferujemy:

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Miejsce pracy: Skawina

Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez wiadomość w portalu OLX lub kontakt telefoniczny/SMS.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 919985587