2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Jasień
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych (praca za granicą)

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji stalowych

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Nasze wymagania:

  • Dostępność od kwietnia/maja 2024

  • Praktyczne doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (projekty na całym świecie)

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość języków obcych (angielski)

To oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie (13.000 zł na rękę)

  • Umowa o pracę

  • Samochód w celu dojazdu do miejsca pracy

  • Zakwaterowanie na czas realizacji projektu

  • Odzież roboczą

O nas:

Pesmel Poland Sp. z o.o. – oddział Pesmel Oy z Finlandii.

Producent automatycznych linii technologicznych i systemów logistycznych instalowanych na całym świecie od ponad 40 lat.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 876025502