2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Dodane 13 maja 2024

Monter instalacji telekomunikacyjnych - światłowody - praca fizyczna

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Obowiązki:

• podwieszanie kabli na słupach

• zaciąganie i wdmuchiwanie kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznej

• montaż kanalizacji teletechnicznej z wykonaniem prac ziemnych

• wykonywanie prac ziemnych do rozprowadzenia kabli światłowodowych

Wymagania:

• umiejętności techniczne

• obsługa elektronarzędzi

• zaangażowanie

• szybkość uczenia się

• wysoka kultura osobista

• Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny; (mile widziane B+E)

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę jednozmianową

• szkolenie i przygotowanie do wykonywanej pracy

• narzędzia niezbędne do pracy

• pracę w doświadczonej ekipie

• prywatne ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do aplikowania również emerytowanych pracowników górniczych.

Kontakt: 5 3 5 4 0 5 4 7 2 (w godzinach 7:00 - 15:00)

Zainteresowanych prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym."

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 729885230