2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Opolskie
  6. Odnawialna - Chudoba
Dodane 14 maja 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych/ Klimatyzacji / Elektryk OD ZARAZ

Wynagrodzenie

4 200 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chudoba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:

  • Elektryk

  • Monter instalacji fotowoltaicznych

  • Monter klimatyzacji

PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: woj Opolskie

Praca w 3-osobowym zespole

Zakres obowiązków:

  • montaż paneli fotowoltaicznych na budynkach i farmach fotowoltaicznych

  • montaż inwerterów oraz niezbędnych komponentów instalacji fotowoltaicznych

  • montaż klimatyzacji

  • inne prace montażowe

Wymagania:

  • chęci oraz motywacja do pracy

  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie zawodowe

  • doświadczenie i znajomość w dziedzinie elektryki/ energetyki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło/ zlecenie lub kontrakt B2B

  • pracę na pełen etat

  • okres wdrożeniowy i szkolenia wprowadzające

  • wynagrodzenie 3000 zł netto- 6000 zł netto w zależności od posiadanych

  • umiejętności, doświadczenia

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • pracę w sprawdzonej firmie

  • możliwość rozwoju oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie odnawialnych źródeł energii

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny

Jeśli nie spełniasz naszych wymagań ale chciałbyś z nami pracować zadzwoń i zapytaj o możliwość zatrudnienia

Lokalizacja

Chudoba,

Opolskie

Opolskie, Chudoba
ID: 727956479