2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Lublin
Dodane 07 maja 2024

Monter i serwisant klimatyzacji na terenie Lublina i okolic

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszykujemy montera klimatyzacji do pracy na terenie Lublina i okolic.

Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów klimatyzacyjnych.

Oferujemy wsparcie dla firm oraz domów prywatnych.

Zakres obowiązków:

  • montaż klimatyzacji

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt

  • wykonywanie serwisów klimatyzacji

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kategorii B

Wynagrodzenie 30 do 35 zł za 1h w zależności od doświadczenia

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916729545