2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mława
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter (Dział Produkcji Płyt Głównych- Radia Samochodowe/TV)

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

LG Electronics to światowy lider innowacyjnych technologii w branży elektroniki użytkowej. Produkty za znakiem LG cieszą się opinią sprzętu o doskonalej jakości, trwałości i parametrach technicznych. Obecnie koncern posiada swoją sieć badawczą, produkcyjną, marketingową oraz dystrybucyjną na całym świecie zatrudniając ponad 72 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Podzespołów Elektronicznych

Miejsce pracy: Mława

Zakres obowiązków:

- produkcja w segmencie automotive (odbiorniki radiowe dla wiodących marek samochodów)

- obsługa maszyn nakładających komponenty

- dbanie o powierzony materiał

- przestrzeganie procesu produkcyjnego oraz wewnętrznych

Wymagania:

- dyspozycyjność: praca w systemie III-zmianowym

- komunikatywność

- umiejętność pracy w grupie

- dobry wzrok

- samodyscyplina

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- znajomość elektroniki mile widziana

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

• Prywatną opiekę medyczną

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:

- dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport)

- dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 630592196