2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
Tomek
Dodane 12 czerwca 2024

Montażysta / monter reklam

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje montażysty reklam, który z pasją i zaangażowaniem będzie wykonywał swoje obowiązki. Działamy na terenie całego kraju oraz UE, przez cały rok. Wynagrodzenie w ogłoszeniu podane w kwocie na rękę na start (przez pierwsze 3 miesiące).

Zakres obowiązków:

  • montaż reklam i oznakowania stacji benzynowych (również na wysokościach)

  • wyklejanie folią

  • współpraca z resztą ekipy (praca w brygadach kilkuosobowych)

  • prowadzenie służbowych samochodów

  • dbałość o służbowy sprzęt

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • bardzo dobra znajomość obsługi elektronarzędzi

  • prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do pracy w systemie 2 tygodnie wyjazd/tydzień wolnego

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży reklamowej,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia (podesty ruchome/montaż rusztowań/SEP do 1kV)

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Co oferujemy:

  • prace w miłej atmosferze

  • ciekawe projekty do realizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie, częściowo zależne od osiąganych wyników, wypłacane zawsze na czas

  • możliwość rozwoju (kursy/szkolenia)

  • rozbudowane zaplecze techniczne

  • w przypadku wyjazdów zakwaterowanie w dobrych warunkach, dietę oraz dojazd samochodami służbowymi

  • atrakcyjny system premiowy

  • podane widełki płacowe są zależne czy jest to praca na miejscu w Polsce czy zagranicą

NIE AKCEPTUJEMY ALKOHOLU, NARKOTYKÓW I TYM PODOBNYCH UŻYWEK!

Szukamy kulturalnych, otwartych i nastawionych na rozwój osób. Jeśli nie lubisz pracować w jednym miejscu i lubisz zdobywać nowe doświadczenia - ta praca jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź przez portal OLX.

Na koniec uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz prosimy o umieszczenie w CV wymaganej prawem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie wysyłaj nam swojej aplikacji, po jej ewentualnym wysłaniu zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie kontaktując się z nami.

Jesteś gotowy? Aplikuj! Wyślij nam wiadomość przez OLX. Coś Cię nurtuje, chcesz o coś zapytać? Zadzwoń bezpośrednio do być może - przyszłego - pracodawcy na nr telefonu dostępny pod przyciskiem zadzwoń. Kontakt telefoniczny w godzinach 8-17

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 867074443