2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 06 maja 2024

Mobilny technik serwisu.

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Yazamco Poland mieszcząca się w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 19 poszukuje serwisanta do naprawy dystrybutorów wody oraz ekspresów do kawy.

Miejsce pracy:

-województwo małopolskie/śląskie (Kraków/Katowice)

Twój zakres obowiązków:

-Naprawa i serwis zmiękczaczy wody, dystrybutorów oraz ekspresów do kawy

-Montaż oraz demontaż urządzeń

-Wykonywanie przeglądów okresowych

-Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywanie napraw

-Profesjonalna obsługa klientów

-Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:

-Doświadczenie w pracy przy serwisowaniu w/w urządzeń (mile widziane)

-Umiejętności manualne oraz smykałka do naprawa elektronicznych

-Kultury osobistej

-Samodzielność

-Dyspozycyjność (delegacje na danych obszarze)

-Łatwość nawiązywania kontaktów

-Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdu

-Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami serwisowymi i instalacyjnymi

Oferujemy:

-Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-Atrakcyjne warunku zatrudnienia

-Profesjonalne wdrożenie

-Wsparcie merytoryczne

-Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, telefon, samochód)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 895738102