2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Fabryczna
Dodane 05 kwietnia 2024

Młodszy Technik Automatyk

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Składanie szaf elektrycznych wg. schematów produkcyjnych.

  • Montaż systemów w zakładach przetwórstwa spożywczego.

  • Serwisowanie systemów.

Wymagania:

  • Status studenta.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki oraz pneumatyki.

  • Posługiwanie się elektronarzędziami.

Oferujemy:

  • Dostosowany do zajęć grafik pracy,

  • Pracę w młodym zespole, który nastawiony jest na współpracę,

  • Miłą i niekonfliktową atmosferę,

  • Wygodne, klimatyzowane biura i zaplecze serwisowe,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Rynkowe wynagrodzenie,

  • Możliwość odbywania szkoleń branżowych.

Opis firmy:

Firma z kapitałem zagranicznym, o profilu technologicznym, świadcząca usługi dla Klientów z branży przetwórstwa spożywczego.

Firma działa na rynku polskim od 2016 r. i specjalizuje się w produkcji, instalacjach oraz serwisie systemów dezynfekcyjnych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909690729