2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Skarbimierz
Dodane 09 maja 2024

Młodszy Specjalista w Działach Księgowości i Zakupów

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarbimierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Naszym klientem jest nowa firma produkcyjna ze Skarbimierza. Poszukujemy osoby z mniejszym doświadczeniem do wsparcia działu księgowego i zakupowego.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu księgowości firmy (rejestrowanie transakcji, prowadzenie dokumentacji finansowej, weryfikacja dokumentów, zarządzanie fakturami i dokumentami magazynowymi)

  • Pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT i PIT oraz innych raportów

  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań i bilansów

  • Komunikacja z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak Urząd Skarbowy, Główny Urząd Statystyczny, NBP i audytorzy.

  • Wsparcie działu zakupów przy rozliczaniu zakupów towarów i usług, w tym transakcji z dostawcami zagranicznymi (WNT, import, eksport).

  • Współpraca z działem księgowym centrali firmy (kontakt pisemny w języku angielskim)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min 2 lata w księgowości

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość polskiego prawa podatkowego (CIT, VAT, PIT)

  • Znajomość Microsoft Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1 (głównie pisanie i czytanie)

  • Dokładność

Oferta

  • Umowa o pracę

  • Praca od 8 do 16

Lokalizacja

Skarbimierz,

Opolskie

Opolskie, Skarbimierz
ID: 917114644