2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Skoczów
Dodane 22 maja 2024

Młodszy Specjalista Kontroli Kosztów

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sigit Poland ze Skoczowa zatrudni osobę na stanowisko Młodszy Specjalista Kontroli Kosztów.

Zakres obowiązków

• Przygotowywanie danych i analiz na potrzeby zakładu produkcyjnego

• Raportowanie postępów oraz wydajności pracy

• Analiza i kalkulacja kosztów

• Analiza rentowności wyrobów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane finanse/rachunkowość lub pokrewne)

• Znajomość języka angielskiego lub włoskiego (B2)

• Zaawansowana umiejętność obsługi Pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel)

• Umiejętność analitycznego rozpatrywania problemów, wysoka motywacja do pracy w kontrolingu finansowym

• Umiejętność pracy z dużą ilością danych, sumienność, dokładność i samodzielność

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

• Znajomość SAP

To oferujemy :

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - praca w trybie jednozmianowym,

• niezbędne szkolenia

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

• dodatek stażowy i fundusz socjalny, dofinansowanie wypoczynku

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 916946788