2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Tychy
Dodane 08 maja 2024

Młodszy specjalista IT

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej firmy IT Challenge, poszukujemy na cały etat do pracy stacjonarnej w Tychach młodszego specjalistę IT.

IT Challenge to część Grupy EUVIC, skupiającej ponad 5000 pracowników oraz 19 lat doświadczenia na rynku!

Wierzymy, że innowacyjność rodzi się w inspirującym otoczeniu, dlatego stworzyliśmy zespół, w którym każdy członek jest ważny.

Działamy razem, uczymy się od siebie nawzajem i rozwijamy się jako jedność. To my, jako zespół, jesteśmy motorem napędowym naszego sukcesu.

Nie wymagamy doświadczenia, ważniejsza jest dla nas chęć rozwoju i zaangażowanie.

Zakres obowiązków obejmuje:

·         Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych;

·         Instalacja sprzętu i oprogramowania;

·         Udział w projektach z obszaru IT;

·         Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji;

·         Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

·         Zdolność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,

·         Nastawienie na rozwój osobistych kompetencji,

 Co oferujemy:

·         Przeszkolenie do pracy

·         Stałe zatrudnienie po okresie próbnym,

·         Program MultiSport oraz Allianz

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.

Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 916889754