2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dawidy
Dodane 10 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Lokalizacja

Dawidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Copy.Net.pl obecna jest na rynku od 30 lat. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z dziedziny optymalizacji kosztów i bezpieczeństwa druku, dostarczamy sprzęt drukujący, oprogramowanie i materiały eksploatacyjne, a także świadczymy usługi serwisowe w tym zakresie.

Informacje o ofercie pracy

Na stanowisko pracownika Młodszego Specjalisty ds. Zamówień Publicznych  poszukujemy osoby, która chce się wdrożyć w obsługę Zamówień Publicznych pod okiem doświadczonych specjalistów. Idealny kandydat będzie osobą analityczną, samodzielną, skrupulatną. Jesteśmy gotowi powitać Cię w Copy.Net.pl, jeśli masz skończone studia prawnicze lub pierwsze doświadczenia w obsłudze Zamówień Publicznych i chęć rozwijania się w tym obszarze.

Obowiązki:

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych;

  • analiza dokumentacji przetargowej zamawiającego w kwestiach formalno-prawnych oraz wymagań zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych (PZP);

  • przygotowywanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, prowadzenie korespondencji dot. prowadzonych postępowań;

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z wymogami zamawiającego;

  • odpowiedzialność za terminowe złożenie wymaganych dokumentów;

  • prowadzenie korespondencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia;

  • wsparcie Działu Sprzedaży, efektywna współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w projekt;

  • archiwizacja dokumentacji przetargowej;

  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów, w tym wsparcie w przygotowaniu umów zawieranych poza trybem ustawy PZP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze Zamówień Publicznych

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i systemu Office 365, w szczególności Excela

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie

  • Praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych mile widziana

  • Pierwsze doświadczenia w obszarze Zamówień Publicznych mile widziane

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Długofalową współpracę po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Dawidy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy
ID: 919584093