2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Parzniew
Rekrutacja
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Administracyjnego

Lokalizacja

Parzniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BUDIMEX SA

jesteśmy jedną z największych grup budowlanych w Polsce oferującą usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji (m/k)

w lokalizacji: Siedlce

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Opiekę medyczną w Medicover (pakiet dla pracownika finansowany przez pracodawcę z możliwością objęcia członków rodziny za dodatkową opłatą) oraz Medicover Stomatologia,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dodatkowy dzień urlopu w urodziny lub imieniny,

  • Ciekawy program szkoleń i możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych,

  • Sekcje sportowe,

  • Program kafeteryjny Mybenefit.

Twoje przyszłe zadania:

  • Zamówienia środków ochrony BHP, prostych narzędzi, materiałów budowlanych w tym zbieranie ofert, porównanie oraz negocjacje z dostawcami,

  • Przygotowywanie raportów lub zestawień,

  • Sporządzanie, przesyłanie i archiwizowanie dokumentów,

  • Realizacja działań związanych z zasobami ludzkimi w tym kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami,

  • Pomoc w zakresie innych prac administracyjno – biurowych m.in. wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu,

  • Realizacja działań związanych z zasobami ludzkimi w tym kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy,

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,

  • Posiadania prawa jazdy kat. B,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Parzniew,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Parzniew
ID: 919893060