2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Kraków
  6. Badania i rozwój - Podgórze
Grupa PGD
Dodane 22 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Jako Grupa PGD jesteśmy pierwszą i największą polską grupą dealerską, prekursorem wielomarkowości w Polsce. Posiadamy w swoim portfolio 21 marek samochodowych, 55 autoryzowanych salonów w 9 miastach w Polsce.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, kierujemy się dobrymi praktykami, korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Kraków, Przewóz 34

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie rozwoju aplikacji wewnętrznych typu DMS/CRM/Web/Mobile

  • Wsparcie w rozwoju procesów automatyzacji i robotyzacji

  • Przygotowanie i uzgadnianie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych i procesowych

  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych lokalizacji

  • Szkolenie pracowników w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań IT

  • Wsparcie działów handlowych i administracyjnych w zakresie działania aplikacji biznesowych

  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji harmonogramu prac prowadzonych projektów

  • Współpraca z innymi działami centralnymi w zakresie analityki i działania aplikacji biznesowych

  • Wsparcie działów IT firmy w zakresie rozwiązywania problemów (troubleshooting)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np. kierunki: Zarządzanie Projektami, Informatyka, Matematyka, Fizyka Techniczna, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) lub ostatni rok studiów

  • Zainteresowanie obszarem digitalizacji, nowych technologii, analityką biznesową, optymalizacji procesów

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się Excelem

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość, zorientowanie na rezultat

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, otwartość na nowe zadania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Pozytywne nastawienie do innych i umiejętność współpracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: notacji BPMN; podstaw SQL; Agile; Jira

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 916906975